25. 5. 2024
Restart Doroga Situatsiia

Bezplatný projekt Šance na restart 2 je tu i pro vás

Bezplatný projekt Šance na restart 2 je určen pro osoby zdravotně postižené (OZP) a osoby zdravotně znevýhodněné (OZZ).  Je spolufinancovaný z Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Zaměstnanost.

Jedná se o pokračování úspěšného bezplatného programu vzdělávací, poradenské a pracovní podpory “Šance na restart 2”. Do projektu se můžete zapojit i vy. Projekt vám pomůže využít vaše životní zkušenosti a získat práci vhodnou i pro vaše zdravotní omezení.

Projekt je určen pro nezaměstnané či neaktivní osoby se zdravotním postižením či znevýhodněním, je bez věkového omezení a má rozsah pro Královéhradecký a Středočeský kraj.

Aktivity a podpory, které jsou v projektu zahrnuty jsou více než zajímavé – Sdílecí kruhy – councily (setkání s lidmi s podobnými problémy, sdílení příběhů, podpora sebejistoty), Individuální poradenský program (konzultace s koučem a poradcem pro cílené řešení osobní situace), Motivační workshopy (praktické informace k pracovnímu uplatnění, životopis, Příprava na pohovor, Sebeprezentace, Hodnocení vlastních možností a bariér, Osobní vize, profesní portfolio, akční plán atd.), Počítačové semináře (práce s počítačem a internetem, email, práce s texty a tabulkami atd.), Burzy práce (setkání se zaměstnavateli z regionu, Informace o volných místech a možnost získání pracovních kontaktů).

Vybraným účastníkům projektu jsou dále nabízeny Rekvalifikační kurzy dle individuálních potřeb, Profesní kvalifikace dle Národní soustavy kvalifikací (NSK) www.narodnikvalifikace.cz.

Dále pro vybrané účastníky, kteří úspěšně projdou motivační a vzdělávací podporou, třeba i rekvalifikací, bude dle individuálních cílů a akčního plánu případně nabídnuto obnovení pracovních návyků a rozšíření praktických dovedností formou tréninkových pracovních míst se mzdovým příspěvkem za podpory mentora ve vybrané firmě.

Informativní nábory do II. etapy projektu se konají: 

V Hradci Králové, v úterý 29.9. 2020 od 10:00 hod. v Centru andragogiky (K Dolíkám 809/8b, Hradec Králové)

V Mělníku, ve středa 30.9. 2020 od 9:00 hod. na Úřadu práce Mělník (Nová 2571)

Přihlášku on-line do projektu: najdete na www.sancenarestart2.cz


Případné další informace vám budou sděleny koordinátorkou projektu Vlastou Krejčovou:

Email: Vlasta@sancenavzdelani.org
Tel: 773 695 300

Další informace naleznete zde:

Balicek podpory_Restart2

Pozvánka na nábor II. et. HK_29.9.2020

Pozvánka na nábor II.et. Mělník 30.9.2020

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Dsc 2290 Previous post Královéhradecký kraj je druhým nejlepším Místem pro život
Pohled 01 Next post Park v centru Náchoda projde revitalizací