23. 5. 2024
Mountfield Hc 4k Czech Hockey Club Emblem Logo Besthqwallpapers.com 1366x768

Balíček nových smluv! V Hradci pokračuje šestice hráčů

Kromě uzavírání kádru před závěrem sezóny začíná Mountfield HK budovat také tým na nadcházející ročník, respektive ročníky. Z tohoto důvodu se domluvil na další spolupráci se šesticí stabilních členů A-mužstva – v Hradci Králové budou i nadále pokračovat zadáci Filip Pavlík s Radimem Šaldou a forvardi Radek Smoleňák, Petr Koukal, Radovan Pavlík a Jordann Perret!

Filip Pavlík přišel na východ Čech v květnu 2017 a brzy se zařadil mezi opory defenzívy. Ještě před vypršením stávajícího kontraktu se domluvil na jeho prodloužení, a to o další tři sezóny do roku 2023! Radim Šalda zná hradecké kluziště už od mládeže, po zkušené za mořem se vrátil do svého klubu a vybojoval si své místo v sestavě. I to mu vyneslo důvěru v podobě možnosti využití opčního práva až do roku 2024.

Útočné řady se zase budou moci i v příštím ročníku opřít o velké zkušenosti. Opce byla uplatněna kapitánu a aktuálně nejproduktivnějšímu hráči Radku Smoleňákovi, který v Mountfieldu HK načne s přestávkou čtvrtou sezónu. Tři ročníky v hradeckém dresu již za sebou má Petr Koukal a přidá minimálně ještě jednu, protože se s vedením klubu domluvil na pokračování spolupráce. Trenérský tým bude moci využívat také dva rychlíky – Radovan Pavlík i Jordann Perret dělají svým soupeřům velké starosti a navázat na to budou chtít také v sezóně 2020/21, klub na oba totiž využil opční právo.

I když máme v tuto chvíli spoustu starostí s probíhajícím ročníkem a především přípravou na finále CHL, nezahálíme ani v budování kádru pro další soutěžní ročník(y). Zmíněná šestice hráčů patří dnes k pilířům naší sestavy, proto jsme velmi rádi, že tito hráči budou u nás působit i nadále,“ těší generálního manažera Aleše Kmoníčka.

zdroj: https://www.mountfieldhk.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Img 4842 Previous post Nový vlastník lázní nezahálí a již brzy zahájí demolici zchátralých objektů v lázních Běloves
Rock For People Next post Festival Rock for People hlásí vyprodáno