22. 4. 2024
Metro Bus 2825217 1280

Autobusy na česko-polské hranici jsou od soboty opět v provozu

Od soboty 20. června se opět rozjedou autobusy přes hranice do Polska. Jde o spoje linek z Náchoda a Hronova do Kudowy Zdrój, které poslední tři měsíce končily na poslední zastávce u hranic.

„Díky rozvolňování bezpečnostních opatřeních v souvislosti s koronavirovou nákazou můžeme po třech měsících obnovit provoz těchto linek. Autobusy z Náchoda a Hronova do Kudowy Zdrój a zpět budou jezdit každý den v dvouhodinových intervalech. Dobrou zprávu mám i pro cyklisty, kteří mohou od 4. července využít cyklobus mezi Náchodem a Karlowem. Ten mohou cestující využít během letních prázdnin každý den a od září během víkendu,“ řekl první náměstek hejtmana Martin Červíček, do jehož gesce spadá oblast dopravy a silničního hospodářství.

Podrobnosti o odjezdech konkrétních autobusů najdete například na portálu www.idos.cz.

Veřejná autobusová doprava v Královéhradeckém tak po postupném rozvolňování bezpečnostních opatřeních nyní funguje v plném rozsahu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Img 20200616 185418 Previous post Umělecké seskupení SAMI-ZDAT-NĚ a Bio Central zvou na výstavu Změna
Ministerstvo Práce A Sociálních Věcí Logo Next post Evropské peníze pomáhají v oblasti sociálního bydlení. Projekt MPSV podpořil více než 500 domácností