Hradec Králové – V sobotu  28.1. odstartujeme již do desáté závodní sezony.  Premiérově se Gladiator race představí v podhůří Jizerských hor a to konkrétně v Liberci  na stadionu Vesec, který v roce 2009 hostil Mistrovství světa v běžeckém lyžování. Terén zimního sportovního stánku pod Ještědem nabídne profilově náročnější trasu, což bude kompenzovat koncept závodu v provedení RUN, což znamená kratší závod s méně náročnou kombinací překážek. Na své si tak přijdou zkušení závodníci, ale i nováčci, kteří by rádi poprvé okusili atmosféru zimního  překážkového závodu. Celý závodní den odstartuje běžecká série GR8 Trails, která je součástí  libereckého závodu Gladiator Race. Závodit se bude na vzdálenost  5 a 10 km.

[su_youtube url=”Video: https://www.youtube.com/watch?v=d5mZewxDLOA&t=2s”]

Trasa překážkového závodu  na svých 4 kilometrech nabídne účastníkům celou řadu nevšedních zážitků a množství zajímavých překážek. Přičteme-li krásné přírodní scenérie a velkou pravděpodobnost sněhového podkladu, získáme naprosto jedinečný a originální závod v zimních podmínkách.  Start ve vlnách určitě podpoří skvělou atmosféru celé akce a dodá závodu nádech dávných gladiátorských soubojů. Krom kategorií RACE, OPEN a FUN budou k dispozici i tradiční dětské kategorie a kategorie FAMILY pro rodiče, kteří se chtějí s nástrahami tratě poprat společně se svými ratolestmi. Samozřejmostí je i celý doprovodný program, kde krom gladiátorských stálic v podobě Warm Up zón, prodeje vlastního oblečení a soutěží,   bude ještě možné využít výhodných vstupů do partnerských zařízení Babylon a IQ Landia.

Pokud máte zájem o více informací z naší vlasti můžete se přidat k facebookové skupině Česká republika aneb děti, dospělí či senioři všichni jsme tady doma.

Více informací naleznete zde.

Registrace zde: https://gladiatorrace.cz/liberec/registrace.html


Závody Gladiator Race:Závody Gladiator Race jsou náročné samy o sobě. Vyžadují odvahu, sílu, rychlost i vytrvalost. Stejně jako vlastnosti antických gladiátorů. Ne vždy vyhraješ, ne vždy bude úspěšný, ale vždy musíš porazit a překonat sám sebe. A jen když přijmeš tuto výzvu znovu a znovu, tak se vydáš na “Cestu, která Tě změní.”