22. 4. 2024
Larkinpoefoto Copy(2)

Americká kapela Larkin Poe mění termíny světového turné. V Praze vystoupí až v listopadu příštího roku. Na letošní listopad chystají nové album

Vzhledem k nepřehledné mezinárodní situaci ve spojení s omezeními v pořádání kulturních akcí a mezinárodního cestování se americká kapela Larkin Poe, která měla vyrazit na světové turné k podpoře svého nového studiového alba „Self Made Man“, rozhodla celé turné odložit na podzim příštího roku.

V pražském Lucerna Music Baru, kde měly sestry Lovellovi zahrát svým fanouškům 2. března, představí skladby ze svého nového alba až 4. listopadu.

Kapela na své fanoušky ale rozhodně nezapomíná a 20. listopadu vydá nové album akustických coververzí s názvem Kindred Spirits. Jako první zveřejňují působivou předělávku skladby “Nights In White Satin“ od The Moody Blues. Skladba „Nights in White Satin“ poprvé vyšla v roce 1967, prodejním hitem se stala více než třikrát a po celém světě se jí prodaly milióny kusů, inspirovala více než šedesát coververzí a objevila se na mnoha filmových soundtracích. Larkin Poe tuto nesmrtelnou skladbu ve své verzi představily jako upoutávku na novou nahrávku 25. září.

Na videoklip k „Nights in White Satin“ od Larkin Poe se podívejte zde:

[su_youtube url=”https://youtu.be/NxPkxUMLH8g”]

Vstupenky na pražský koncert jsou nadále k dispozici v předprodejní síti Goout. Již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.

https://goout.net/cs/listky/prague-international-bluenight-larkin-poe/iwif/

Koncert pořádá v rámci série Prague International BlueNight agentura Liver Music.

Více informací na www.livermusic.cz nebo www.larkinpoe.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Collage (1) Previous post Bude jabloň u Lidmanů z Machova Stromem roku? Stovky štrúdlů mohou rozhodnout
Starosta Final Next post Starosta Náchoda Jana Birke se vyjádřil k aktuální epidemiologické situaci na Náchodsku