2. 12. 2023
 Mg 7505 Ok3

The Tap Tap – Mikulášská v Divadle na Vinohradech

Kapela The Tap Tap opět chystá Mikulášskou. Tentokrát bude již v 24.listopadu a na novém místě. Promítnou ukázky z oceněného dokumentu Postiženi muzikou/Two Roads.

Již osmý mikulášský koncert připravuje kapela The Tap Tap. Letos vychází již na 24. listopadu a kapela se rozhodla vyzkoušet nové prostory. Po třech ročnících ve Foru Karlín se Mikulášská s The Tap Tap uskuteční v krásném prostředí Divadla na Vinohradech v Praze.

I letos si The Tap Tap pozvou na Mikulášskou zajímavé hosty. Poprvé s nimi vystoupí přední jazzový hudebník, skladatel a multiinstrumentalista Jiří Stivín. Dalším hostem bude dívčí pěvecký sbor z Litoměřic Puellae Cantantes. Během koncertu The Tap Tap promítnou ukázky z dokumentárního filmu režiséra Radovana Síbrta Postiženi muzikou/Two Roads. Tento dokument měl premiéru na letošním mezinárodním festivalu dokumentárních filmů Jihlava, odkud si přivezl cenu diváků.

Letošní Mikulášskou bude vedle dvorního moderátora a jednoho ze zakládajících členů kapely Ladislava Angeloviče provázet přední český žurnalista Jindřich Šídlo.

Koncert začíná v 18:00 hod a vstupenky na něj jsou k dispozici v předprodejní síti Goout.net

Více informací na:

http://www.thetaptap.cz

http://www.tapvopere.cz

https://www.facebook.com/TheTapTap/

https://goout.net/cs/koncerty/mikulasska-s-the-tap-tap/wqnre/+nfqon/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

P1390718 Previous post Východočeské hokejové derby ovládly Pardubice, které porazily Hradec Králové 5:2
Amerika Po Opravě 2 Next post Dokončené opravy místních komunikací v Náchodě