2. 12. 2023
First Aid 3082670 1280

25. ročník královéhradeckých ošetřovatelských dnů přilákal více než 200 sester

Více než dvě stovky sester z České republiky i ze zahraničí se 12. a 13. září zúčastnily XXV. královéhradeckých ošetřovatelských dní. Pro sestry bylo ve Výukovém centru LF UK v areálu Fakultní nemocnice Hradec Králové připraveno téměř pět desítek přednášek s tématy týkajících se jejich práce.

„Kongres nabízí sestrám nejnovější informace z různých oborů, důležitou součástí je také prostor pro neformální setkání sester z různých zdravotnických zařízení a výměnu zkušeností při péči o pacienty. V rámci akce jsme se také připojili k celosvětovému projektu NursingNow na podporu zvýšení prestiže profese sester uspořádáním výstavy ručních výrobků našich sester. K vidění byly velmi pěkné a zajímavé předměty.“ uvedla k akci náměstkyně pro ošetřovatelskou péči Fakultní nemocnice Hradec Králové Mgr. Dana Vaňková.

XXV. královéhradecké ošetřovatelské dny pořádala Česká asociace sester Region Hradec Králové ve spolupráci s Nadací pro rozvoj v oblasti umělé výživy, metabolismu a gerontologie, pod záštitou FN Hradec Králové, LF UK Hradec Králové, MZ ČR,
Královéhradeckého kraje a města Hradec Králové.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Cr1edjvaw0vopbwj8lzi Previous post O víkendu nás čeká finále úklidové sezóny
Min Next post Přijďte ve čtvrtek 26. září do ČPP Arény na akci Týden hokeje